Закарпаття

Закарпатські лісівники розповіли, як підгодовують диких тварин (ФОТО)

Опубліковано

Активний сезон підгодівлі диких тварин у лісах розпочато.

Найбільш активний сезон зимових підгодівель припадає на січень, коли вже земля покривається достатнім шаром снігу та тримається мінусова температура. Повідомляє Закарпатське ОУЛМГ.

Підкормка тварин у лісах відбувається на спеціально створених підгодівельних майданчиках: розвішуються кормові віники, у годівниці викладається сіно, висипається кукурудза, овес, жолудь, викладається сіль цілодобово. Викладання корму проводиться в місцях концентрації тварин, там, де вони почувають себе вільно. Зміцнення кормової бази сприяє не лише збільшенню чисельності дичини, але і покращує умови мешкання видів, стримує їх від міграцій, служить засобом, що допомагає концентрувати тварин у певних місцях.

З настанням зимового періоду, особливо, коли спостерігається великий покрив снігу, добування їжі тваринами стає важким процесом, відтак вся звірина спускається ближче до підніжжя гір, де і розташовані спеціальні годівниці. Підгодівля диких звірин сприяє успішній перезимівлі та дозволяє привести навесні здорове молоде покоління.

Тривалість сезону підгодівлі (початок та кінець) визначаться у залежності від кліматичних умов.

29
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову