Допомога

Наступного року у Мукачеві планують витратити 40 млн на ремонт вулиць, шкіл та садочків

Опубліковано

Відповідну програму капітального ремонту об’єктів Мукачівської громади на 2022-2024 роки затвердили сьогодні на сесії міської ради.

Так, у наступному році планується капремонт 14 об’єктів на майже 40 млн. гривень. Зокрема понад 18 млн. гривень спрямують на капітальний ремонт вулиць, а саме: 9 млн. 800 тис. гривень вулиці Лобачевського Миколи, Вакуленчука Григорія, Павловича Олександра, Шишкова В’ячеслава, Ставровського-Попрадова Юлія та Затишної, про це повідомляє Мукачівська міська рада.

Більше 8 млн. 800 тис. гривень на вулиці Підгородської, Загоскіна Михайла, Павлюка Олександра та Поневача Юлія, 70 тис. гривень на капремонт вулиці Достоєвського у Мукачеві, 70 тис. гривень на капітальний ремонт провулку Пасаж.

Понад 1 млн. гривень капремонт внутрішньо-квартального проїзду по вулиці Мічуріна Івана 1/1 А, 100 тис. грн. на капремонт приміщень будівлі на площі Кирила і Мефодія 30, 100 тис. гривень капремонт даху будівлі школи мистецтв імені Степана Мартона.

3 млн. 670 тис. гривень – капремонт та благоустрій території школи у Доробратові, 200 тис. грн. капремонт школи в Нижньому Коропці, 70 тис. гривень капремонт зовнішніх мереж та благоустрій ДНЗ у селі Пістрялово, 100 тис. гривень капремонт крівлі на дитсадку у Нижньому Коропці

Також програмою передбачено завершення капремонту Мукачівської школи №3 та благоустрій території Мукачівської спеціалізованої школи №16.

 

113

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову