Спорт

Прем’єр-ліга: “Колос” перемагає “Минай” після помилки арбітра

Опубліковано

Головний арбітр призначив наприкінці матчу пенальті у ворота закарпатців.

І як це вже можна назвати, як не фактор невезіння. Команда Ігоря Леонова грала на одному рівні із ковалівцями, подекуди їх навіть і перегравала.

Вже на 11-хвилині рахунок відкрив закарпатець Вишневський. Далі хороший момент був у Мякушко. Гравці “Минаю” впевнено діяли і в обороні.

Все б було добре, якби Кулієв, або ж Мякушко у другому таймі реалізували свої моменти і подвоїли перевагу, але цього не сталося. Натомість на 88-хвилині у гру втрутився арбітр Блавацький. Байдал у карному майданчику грудьми переправив м’яч на кутовий, а головний суддя побачив там гру рукою.

Мілько пенальті реалізував, хоч і Пенькову зовсім трохи не вистачило, аби відбити. Через дві хвилини гості вже виймали другий м’яч із сітки воріт. На цей раз Нурієв навісив у штрафну, а там Чорноморець головою забив.

Після матчу головний наставник клубу Ігор Леонов прокоментував поразку своєї команди:

 

“Думаю, такі пенальті не даються. Якщо суддя так трактує… Найголовніше можу сказати – він 90 хвилин свистів в один бік. Я про суддівство взагалі не хочу говорити. Розумієте, емоції, але я можу нарахувати скільки моментів свиснув суддя. Тяжко грати проти 14 гравців. Хай би він майку “Колоса” вдягнув, там усі, і Абдула – 4 особи, а, може, і 5″, – сказав Леонов.

53

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову