Кримінал

Позбавили цноти і знімали на відео: Двоє прикордонних поліцейських в Угорщині зґвалтували свою колегу під час служби

Опубліковано

Шокуючий випадок стався в Угорщині. Сержант Каталін Зіга, яка працює в одному з підрозділів поліції, стверджує, що її зґвалтували та позбавили цноти двоє колег під час виконання службових обов’язків.

Справу щодо сексуального насильства нині розслідує Окружна слідча прокуратура міста Сегед. Зґвалтування сталося під час чергування на кордоні з Сербією. Сержант розповіла виданню Blikk, що під час служби їй стало зле, і її непритомним станом скористалися двоє колег. Останні не лише познущалися над жінкою, а й виклали відео зґвалтування у мережу.

«Я пам’ятаю лише те, що після закінчення служби ми вечеряли, а потім у мене заболіла голова, тому я пішла спати в пансіонат, де нас поселили. Зазначу, що я не вживаю алкоголь, про що інші знали. Вранці мені було ще гірше, боліла голова, спазми у животі. Я знову знепритомніла, повертаючись з кордону. А потім відчула, що стікаю кров’ю», – згадує Каталін. Тим не менше вона не звернулася до лікаря.

Поки через кілька днів інший колега не повідомив мені про відео, на якому двоє моїх колег, гвалтують мене. Я не хотіла у це вірити, але потім цей запис надіслали і мені”, – розповіла жінка.

Жінка стверджує, що коли їй про це стало відомо, один із ґвалтівників не лише зізнався у своєму вчинку, а й став їй погрожувати. Після цього написала рапорт своєму командиру, в якому повідомила не лише про зґвалтування та відео, а й про погрози.

«Мені сказали, що я брешу і навіть хотіли відвезти серед ночі до психіатра… Тим не менш, до 10 грудня мене знову призначили на чергування з цими людьми, хоча я сказала, що не можу з ними працювати, я їх боялася. І отримала відповідь, що якщо я не піду на службу, то вчиню військовий злочин», – розповіла Каталін.
Згодом вона подала заяву до Дебреценської обласної слідчої прокуратури.

«Я завжди хотіла бути поліцейським, любила свою роботу, але не хочу більше носити уніформу, і змушена відмовитися від своєї мрії», – каже Каталін Зіга.

Наразі у прокуратурі її повідомили, що справу передано до компетентного органу за місцем скоєння злочину, тобто до обласної слідчої прокуратури Сегеда.

У поліції ситуацію не коментують. Але в Головному управлінні поліції журналістам повідомили, що начальником зміни на кордоні вжито заходів, щоб виключити зустріч на роботі підозрюваних та ймовірної жертви під час розслідування.

141

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову