Світ

Білорусь разом із РФ підтягне війська до України

Опубліковано

Нинішні навчання проходитимуть за “прикриттям” південних кордонів.

Білорусь планує провести військові навчання спільно з основним стратегічним союзником – Росією. Про це розповів міністр оборони Віктор Хренін.

а його словами, що в наступному році Білорусь та Росія не планують проводити масштабні навчання на кшталт “Заходу” або “Щита Союзу”, проте у військ заплановано комплекс заходів на середньострокову перспективу щодо прикриття південних кордонів Білорусі.

 

“Ми плануємо проведення навчання спільно з нашими колегами, основним стратегічним союзником – Російською Федерацією”, – сказав він.

 

Україні вже відреагували на погрози. У Верховній Раді 3 грудня чекають на міністра оборони Олексія Резнікова з доповіддю щодо ситуації на українському кордоні.

 

“Щодо Години питань до уряду, то, враховуючи серйозне занепокоєння суспільства та наших міжнародних партнерів щодо нарощування російських військ на українських кордонах, пропоную заслухати міністра оборони Олексія Резнікова”, – сказала віце-спікер Олена Кондратюк.

 

За її словами, депутати також очікують почути від міністра оборони про стан фінансування армії у 2021—2022 роках, та виконання поточного оборонного замовлення.

 

110

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову