Цікаве

Свято та погода на 27 листопада

Опубліковано

У цей день у світі відзначаються День підтримки черепах, День слухання музики вечірнього міста, Міжнародний день системного інженера, Міжнародний день обізнаності про ауру.

В Україні – День пам’яті жертв голодоморів, в Іспанії – День вчителя, в США – субота малого бізнесу, День електрогітари, День в’яленого м’яса, День баварського кремового пирога, на Кубі – День пам’яті студентів-медиків, у Венесуелі – День військової авіації, в Шрі-Ланці – День великих героїв, в Таїланді – День охорони здоров’я, в Британії – День Ланкаширу, в Бразилії – День фахівця з охорони праці.

Православна церква 27 листопада вшановує пам’ять святого апостола Пилипа. Цей день є останнім перед початком великого Різдвяного посту. Інші назви свята: “Пилипівки”, “Філіппова змова”, “Куделиця”.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 26 листопада до 21 год. 27 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Хмарно, часом дощі, в горах місцями мокрий сніг та сніг, вночі місцями значні опади. Вночі та вранці подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12, вночі та вранці на більшій частині території пориви 15-20 м/с, на високогір’ї 25-30 м/с. Температура повітря вночі 0-5°, вдень 2-7° тепла, в горах місцями протягом доби 0-2° морозу.
Автошляхи: Часом дощі, в горах місцями мокрий сніг та сніг, вночі місцями значні опади. Вночі та вранці подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Видимість добра, в опадах 1-2 км, в тумані 200-500 м.

по м. Ужгород: Хмарно, вночі часом дощ, вдень без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12, вночі пориви до 15-17 м/с. Температура повітря вночі 2-4°, вдень 3-5° тепла.

Попередження про стихійні та небезпечні метеорологічні явища, різкі зміни погоди
Шторм НЯ: НМЯ І: Вночі та вранці 27 листопада на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікується посилення південно-східного вітру до 15-20, на високогір’ї Карпат до 25-30 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).

 

Читайте нас у Facebook та Instagram

117

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову