Світ

На слова Зеленського про переворот в Україні відреагував Байден

Опубліковано

На 1 чи 2 грудня в Україні планували державний переворот. Заяву такого змісту зробив президент Володимир Зеленський під час пресмарафону 26 листопада.

На цю інформацію відреагував і президент США Джо Байден. Глава Білого дому сказав, що такі відомості турбують його.

Байден прокоментував заяву Зеленського про ймовірний переворот

У президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена журналісти запитали, чи чув він слова українського глави держави Володимира Зеленського про підготовку на початок грудня 2021 року державного перевороту в Україні. Байден відповів ствердно й прокоментував резонансну заяву Зеленського.

Мене це хвилює. Дивіться, ми підтримуємо територіальну цілісність України, ми підтримуємо їхню здатність керувати своєю державою, – відповів глава Білого дому.

На уточнення, чи буде він обговорювати цю ситуацію з президентом України, Джо Байден відповів: “Цілком можливо”.

Коротко про заяву Зеленського щодо підготовки перевороту

  • Під час спілкування з українськими журналістами Володимир Зеленський 26 листопада мало не на перших хвилинах заявив, що має інформацію про підготовку державного перевороту в Україні на 1 – 2 грудня.
  • Причому причетні до цього якісь громадяни України й громадяни Росії, які до того ж намагалися долучити до змови найбагатшого українського бізнесмена Ріната Ахметова.
  • Спершу на це відреагували в Росії: там запевнили, що жодних подібних планів не мали й узагалі вони таким не займаються. Тепер маємо реакцію зі США.

 

Джерело:“Голос Америки”

Читайте нас у Facebook та Instagram

103

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову