Цікаве

Свято, курс та погода на 26 листопада

Опубліковано

26 листопада – 330-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року залишається 35 днів. У XX і XXI століттях цей день відповідає 13 листопада Юліанського календаря.
У цей день у світі відзначаються “Чорна п’ятниця”, Всесвітній День інформації, день боротьби з ожирінням, Міжнародний день шевця, Всесвітній день відмови від покупок.

В Україні – Всеукраїнський день логіста, в США – День недоїдків, П’ятниця без хутра, День спадщини корінних американців, День кукурудзи, День слухання, День зубної нитки, День “Пообідати над кухонною раковиною”, День торта, День “Завжди будь ласка”, в Палау – День сім’ї, в Індії – День Конституції, День молока, в Аргентині – День гумориста, в Монголії – День проголошення республіки, в Австралії – Девонпорт Шоу.
Православна церква 26 листопада вшановує пам’ять святого Іоанна Златоуста, архієпископа Константинопольського. Він є одним з трьох Вселенських святителів. У народі говорили, що на Златоуста все перестає рости, завмирає природа, земля покривається снігом, що нагадує людям про швидке настання зими. У народі день назвали “Осінні зяби”.

Курс валют на 26 листопада: гривня продовжує падати

Офіційні показники опубліковано на сайті НБУ.

Долар сьогодні вранці коштує 27,02 грн. Напередодні, 25 листопада, він коштував 26,92 грн.

За один євро просять 30,33 грн. (напередодні 30,17 грн.)

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 25 листопада до 21 год. 26 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Хмарно, вночі без істотних опадів, в другій половині дня часом дощ, на високогір’ї мокрий сніг. Вночі та вранці в горах місцями туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3° тепла – 2° морозу, вдень 6-11° тепла.

Автошляхи: Вночі без істотних опадів, в другій половині дня часом дощ, на високогір’ї мокрий сніг. Вночі та вранці в горах місцями туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Видимість добра, втумані 200-500 м.

 

по м. Ужгород: Хмарно, вночі без істотних опадів, ввечері часом дощ. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 1-3° тепла, вдень 8-10° тепла.

Читайте нас у Facebook та Instagram

100

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову