Мукачево

Жителям Мукачівської громади надаватимуть кредити на будівництво та придбання житла

Опубліковано

Сьогодні на сесії міської ради затвердили цільову програму «Власний дім». Програма спрямована на підтримку громадян у забезпеченні доступним житлом та покращенні існуючого житла, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій через надання дострокових пільгових кредитів, категоріям осіб, які потребують поліпшення умов та мають право на дані позики.

Програму планують реалізувати в декілька етапів, протягом 2021-2025 років на програму «Власний дім» планують спрямувати 2,2 мільйони гривень, з них 25% від суми – з міського бюджету, ще 75% – з обласного.

Кредитування по Програмі здійснюватиметься за наступними напрямками: для будівництва нового житлового будинку у розмірі до 400,0 тис. грн. терміном до 15 років; для добудови, реконструкції, капітального ремонту житла – до 250 тис. грн. терміном до 10 років; для придбання готового або незавершеного будівництва житла (будинку або квартири) у обсязі до 300,0 тис. грн., а також на його подальшу добудову, реконструкцію та капітальний ремонт у сумі 50 тис. грн. терміном до 15 років; для будівництва інженерних мереж з підключенням їх до існуючих комунікацій і за їх межами у сумі до 100,0 тис. грн. з терміном повернення до 8 років.

Також гроші позичатимуть на впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, а саме: для утеплення фасаду, даху, заміну зовнішніх дверей та вікон будинку або квартири у сумі до 100,0 тис. грн. із терміном повернення до 8 років; для ремонту даху із заміною покрівлі та водостічної системи у сумі до 100,0 тис. грн. з терміном повернення до 8 років; для встановлення або ремонту даху із заміною покрівлі, будівельних конструкцій та водостічної системи у сумі до 145,0 тис. грн. з терміном повернення до 10 років.

Читайте нас у Facebook та Instagram

305

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову