Закарпаття

Депутати Закарпатської облради зібралися на сесію

Опубліковано

Сьогодні, 25 листопада, закарпатські депутати зібралися на засідання сесії. Планують обирати нового голову обласної ради.

Наразі у залі зареєструвалося 58 депутатів. Головує заступник голови Закарпатської облради Василь Іванчо. До президії також запросили в.о. голови Закарпатської ОДА Петра Добромільського.

Депутати обрали секретаріат цього засідання, до нього увійшли депутати Наталія Штефуца (Рідне Закарпаття”), Денис Ман (“Європейська солідарність”), Георгій Горват (“Батьківщина”).

На засідання планують розглядати питання про обрання нового голови Закарпатської обласної ради. У залі тривали дискусії щодо того, яке питання в порядок денний включати першим: чи повернутись до роботи лічильної комісії (яка засідала на одному із попередніх “замінованих” засідань), чи про обрання голови. Після суперечок депутати 39 голосами затвердили порядок денний: до нього включили питання про обрання голови облради.

Відомо, що обласні обранці розглядатимуть кандидатуру Володимира Чубірка.

На засідання із заявою від Партії угорців КМКС виступила Єлизавета Біров, яка заявила, що фракція цієї партії готова приєднатись до так званої «широкої коаліції» в облраді.

Зараз оголошено перерву. Почала роботу лічильна комісія.

64

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову