Цікаве

Свято, курс та погода на 24 листопада

Опубліковано

24 листопада – 328-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року залишається 37 днів. У XX і XXI століттях цей день відповідає 11 листопада Юліанського календаря.

У цей день у світі відзначаються День еволюції, Міжнародний день вина “Карменер”.

У США – День сімейних опікунів, день Ді Бі Купера, День “Що тобі подобається в Америці”, Дурна середа, День вашого унікального таланту, День музичного автомата, День “Один на один з фартухом”, День сардин, День коричневих локонів, День завоювання друзів і надання впливу на людей, в Туреччині – День вчителя, в Португалії – День наукової культури, в Конго – День революції, в Таджикистані – День Державного прапора, в Індії – День мучеництва гуру Тегха Бахадура, День Лачіта.

Православна церква 24 листопада вшановує пам’ять преподобного Федора Студита. У народі вважається, що саме з цього дня починає стинути земля. Інша назва свята “Федір Заметуха”.

Курс валют на 24 листопада: гривня продовжує падати

Офіційні показники опубліковано на сайті НБУ.

Долар сьогодні вранці коштує 26,86 грн. Напередодні, 22 листопада, він коштував 26,65 грн.

За один євро просять 30,23 грн. (напередодні 30,05 грн.)

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 23 листопада до 21 год. 24 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Хмарно з проясненнями, вночі в горах місцями слабкий мокрий сніг та сніг, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця, ожеледь. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 2-7° тепла, в горах місцями 0-3° морозу.

Автошляхи: Вночі в горах місцями слабкий мокрий сніг та сніг, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця, ожеледь. Видимість добра, в опадах 2-4 км, в тумані 200-500 м.

м. Ужгород: Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-2° морозу, вдень 5-7° тепла.

Читайте нас у Facebook та Instagram

132

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову