Без рубрики

Свято та погода на 20 листопада

Опубліковано

20 листопада – 324-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року залишається 41 день. У XX і XXI століттях цей день відповідає 7 листопада Юліанського календаря.

У цей день у світі відзначаються Всесвітній день дитини, День педіатра, День Microsoft Windows, День пам’яті трансгендерів, Глобальний день “Обійміть бігуна”, Міжнародний день людей, які пережили самогубство близької людини, Всесвітній день вазектомії, День індустріалізації Африки.

У США – День усиновлення, День сімейного волонтера, День абсурду, День “Відплатіть батькам”, День арахісово-вершкової помадки, День імені свого комп’ютера, День майбутніх вчителів, у Британії – День весілля королеви Єлизавети II, у В’єтнамі – День вчителя, в Бразилії – День свідомості темношкірих, в Таїланді – День Військово-морського флоту, в Іспанії – День 20-N, в Мексиці – День революції.

Православна церква 20 листопада вшановує пам’ять святого мученика Феодота. У народі день назвали “Льодоставом”, так як лід починав сковувати річки і озера. Інші назви свята: “Федот Корчемник”, “Зимородок”.

Що сьогодні не можна робити
Вагітним не можна в цей день їсти на бігу, інакше дитина буде неспокійною, а також не можна багато спати – малюк виросте неймовірно ледачим. Не плануйте нічого значущого. Не бажано переїжджати або міняти квартиру. День поганий для заручин і одружень. Ще на Федота заборонено в’язати.

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

  • йде рясний сніг – навесні розтечуться річки;
  • випав сніг ліг щільно до стін будинку – урожай буде непоказним;
  • ожеледь – така погода простоїть ще кілька днів.

Іменини 20 листопада

Іменини у Афанасія, Валерія, Євгена, Сергія, Олексія, Кирила і Павла.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 19 листопада до 21 год. 20 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Хмарно, вночі часом слабкі опади, вдень переважно у горах слабкий дощ. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3° тепла – 2° морозу, вдень 4-9°, на високогір’ї до 1° тепла.

Автошляхи: Вночі часом слабкі опади, вдень переважно у горах слабкий дощ. Вночі та вранці місцями туман. Видимість 4-6км, в тумані та дощі 200-500 м.

по м. Ужгород: Хмарно, вночі часом слабкі опади, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 1-3° тепла, вдень 7-9° тепла.

Читайте нас у Facebook та Instagram

83

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову