Мукачево

У Мукачеві патрульні рятували безпорадного чоловіка за зачиненими дверима (ВІДЕО)

Опубліковано

За інформацією пресслужби Патрульної поліції Закарпатської області, близько 19-ї години на лінію 102 зателефонував стурбований чоловік і повідомив, що його батько не виходить на зв’язок і не відчиняє йому двері.

Не гаючи жодної хвилини, інспектори прибули за місцем виклику і одразу піднялися на 4 поверх, де на них чекав заявник. Чоловік повідомив, що його батько був сам у квартирі, а зараз не відчиняє двері.Заявник дозволив поліцейським зламати двері, адже непокоївся за життя свого батька. Також на місці були сусіди, які дали інспекторам інструменти, щоб відчинити помешкання. У цей час туди прибули медики, яких викликав заявник.

Замок на дверях не піддавався, тому патрульні викликали рятувальників, яким вдалося відчинити квартиру. Завдяки злагодженим діям та співпраці, вдалося увійти до помешкання, у кімнаті інспектори виявили чоловіка у безпорадному стані, але при свідомості. Громадянин поскаржився на різкий біль у нозі.

Охоронці порядку допомогли медикам покласти чоловіка у зручне положення і накласти шину на ногу потерпілого. Після цього інспектори разом з лікарями знесли громадянина до карети швидкої допомоги. Зараз життю чоловіка нічого не загрожує.

Більше – у наступному відео:

 

Читайте нас у Facebook та Instagram

46

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову