Закарпаття

На порядку денному засідання Уряду – питання звільнення голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова

Опубліковано

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України у порядку денному під пунктом №14 стоїть питання Про звільнення Полоскова Анатолія Олександровича з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації (за угодою сторін).

Про це пише у своєму телеграм-каналі пише Павло Федака.

Як відомо, питання відставки голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова є елементом великої гри з “врегулювання” політичної ситуації на Закарпатті і тиском на засновників партії “Рідне Закарпаття”, яку у Верховній Раді представляють народні депутати з групи “Довіра”. Після відставки з посади голови Закарпатської облради представника “Слуг народу” Олексія Петрова президентська політсила вважає, що наступним головою має бути знову представник “Слуг”. Більшість, яка усунула Петрова має намір обрати головою Закарпатської облради представника “РЗ” Володимира Чубірка.

Уряд може розглянути питання звільнення з посади голови Закарпатської ОДА, а може його і відкласти (зняти з порядку денного), про це стане відомо вже найближчими годинами. Все залежатиме від політичних домовленостей.

ЗМІ вважають Анатолія Полоскова ставлеником нардепів від “Довіри” (Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват, Владислав Поляк). Насправді він є людиною, яка пов’язана з представниками американського бізнесу закарпатського походження (Алекс Ровт, Хуго Гутман), останні перебувають у дружніх стосунках з Василем Петьовкою.

Читайте нас у Facebook та Instagram

115

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову