Цікаве

Свято, курс та погода на 15 листопада

Опубліковано

У цей день у світі відзначаються День шоколадного кексу, Всесвітній день вторинної переробки, Всесвітній день гіпнородів.

У США – День очищення холодильника, День американського підприємництва, День філантропа, День барабанщика, День бандт-кексу, День пластівців з висівками та родзинками, День “Покажи свої мокасини”, День пряного печива, День “Я люблю писати”, в Шрі-Ланці – День посадки дерев, в Кот-д’івуар – День миру, в Казахстані – День фінансиста і національної валюти (тенге), в Японії – свято дітей “Сіті-го-сан”, в Бельгії – День королівської династії, День німецькомовної спільноти, в Австрії – День святого Леопольда, в Киргизстані – День працівників сільського господарства, харчової та переробної промисловості, в Австралії – день Стіва Ірвіна, в Бразилії – День проголошення республіки, в Мексиці – день революції, в Польщі – день Пам’яті Рафаїла Калиновського.

Православна церква 15 листопада вшановує пам’ять святих Акіндіна, Пігасія, Анемподіста, Аффонія, Елпідіфора та інших семи тисяч мучеників, постраждалих за християнство. У народі день назвали “Житниця”, так як на Акіндіна було прийнято молитися про збереження зерна. День хороший для покупки одягу.

 

Станом на понеділок, 15 листопада, Національний банк лишив курс гривні щодо основних світових валют майже без змін.

Відповідні дані оприлюднені на сайті регулятора.

Зокрема, долар здорожчав щодо гривні на одну копійку. Водночас євро здешевшав щодо української національної валюти на одну копійку.

Відтак основні курси валют станом на ранок встановлені на такому рівні:

  • 26,11 гривні за долар;
  • 29,90 гривні за євро.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 14 листопада до 21 год. 15 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер східний 3-8 м/с. Температура повітря вночі 1° тепла – 4° морозу, вдень 7-12°, на високогір’ї до 4° тепла.

Автошляхи: Без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Видимість добра, в тумані 200-500 м.

 

по м. Ужгород: Мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер східний 3-8 м/с. Температура повітря вночі близько нуля, вдень 9-11° тепла.

Читайте нас у Facebook та Instagram

171

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову