Світ

Бум на крипторинку: біткойн та Ethereum разом встановили історичні рекорди

Опубліковано

Біткойн, який нещодавно встановив новий історичний рекорд, побив його знову 9 листопада. Друга криптовалюта світу – Ethereum – також на фоні загального зростання крипторинку встановила історичний рекорд.

Нові рекорди

Біткойн досягнув ціни в 68 530 доларів, що є новим історичним максимумом для криптовалюти, за даними CoinMarketCap. З початку року біткойн виріс на 130%. Нагадаємо, що кілька тижнів тому біткойну вдалося підскочити до 67 тисяч доларів.

Як пише видання Bloomberg, ймовірними причинами ажіотажу на ринку криптовалют є бажання інвесторів “добре” заробити, адже прибутковість цінних паперів США зараз рекордно низька.

Натомість для ринку криптовалют є багато позитивних новин. До прикладу, наприкінці жовтня у США запустили перші біткойн-ETF. Це як фондовий індекс, але прив’язаний до ціни біткойна. Це стало вагомим кроком у прийнятті біткойна у США.

Чого чекати від біткойна

  • Міккель Морч, виконавчий директор крипто-хеджфонду ARK36, у коментарі CNBC сказав, що ціна біткойна в 70 тисяч доларів тепер здається неминучою.
  • Аналітики JPMorgan ще сміливіші у свої прогнозах. Вони вважають, що біткойн може завершити цей рік на рівні 73 тисяч доларів. І після цього рухатися до нової мети – 146 тисяч доларів.

 

 

98
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову