Спорт

Одні захищають інші закривають очі: у столиці організація підконтрольна Кадирову проводить спортивні змагання

Опубліковано

З лютого 2014 року на території України розпочався міжнародний збройний конфлікт, в результаті якого тимчасово окупованими територіями є півострів Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей.

Під час збройного конфлікту та захваті територій України активну участь приймали кадрові офіцери РФ, в тому числі які ідентифікують себе як прихильники президента Чечні Рамзана Кадирова (є вихідцями з підконтрольних йому силових структур).
У 2017 році Кадиров Р.А. був занесений Міністерством США до санкційного «Списку Магнітського» за звинуваченнями у персональній участі Кадирова Р.А. в репресіях, тортурах і убивствах.

Як відомо, з 5 по 9 листопада 2021 року у місті Києві в «Палаці спорту» проводиться так званий «чемпіонат Європи» зі змішаних бойових мистецтв ММА, а саме неофіційного спортивного заходу, який проводиться під егідою Глобальної асоціації змішаних бойових єдиноборств (GAMMA), яка підконтрольна Кадирову та може слугувати поширенню впливу Російської Федерації на території України з подальшою дискредитацією держави на міжнародній арені.


Організація GAMMA неодноразово була задіяна у скандальних подіях, в тому числі тісно пов’язаних з особами, які перебувають під міжнародними санкціями у зв’язку із участю в агресивних діях під час тимчасової окупації території України.

Як відомо Глобальна асоціація змішаних бойових єдиноборств (GAMMA) не визнана жодною країною в світі.
Чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв ММА (5-9.11.2021 р.) не узгоджений з Міністерством молоді та спорту України, не внесений до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

Керівництво Чехії, Греції та Грузії заборонило проведення чемпіонату Європи на своїх територіях, та визнало його як нелегальний.

Попередньо Президент Української федерації заявив, що російських спортсменів нібито не буде в Києві на змаганнях.
Після чого пішов шквал обурення та погроз. У невизнаній Глобальній асоціації змішаних бойових єдиноборств (GAMMA) повідомили, що Україну можуть позбавити чемпіонату Європи в разі недопуску російських спортсменів до змагань.


“У відповідь на це GAMMA офіційно завила що ніколи не дозволить жодній національній федерації перешкоджати участі інших атлетів у турнірах GAMMA з політичних, ідеологічних чи будь-яких інших міркувань. GAMMA і місцеві організатори продовжують наполегливо працювати для того, щоб провести чемпіонат Європи на рівні, гідному атлетів, які приїдуть з усього континенту. Чемпіонат Європи 2021 року в Україні буде відкрито для всіх європейських країн – членів GAMMA”, – зазначено в заяві.

Що це як не маніпуляція та розхитування ситуації?

Організація GAMMA неодноразово була задіяна у скандальних подіях, в тому числі тісно пов’язаних з особами, які перебувають під міжнародними санкціями у зв’язку із участю в агресивних діях під час тимчасової окупації території України.

Президент Олександр Енгельхард та керівництво активно підтримують та компліментарно висловлюються на підтримку Рамзана Кадирова та його батька, організовують та проводять в Голландії «Дні Кадирова».

У 2017 році керівництво GAMMA брали участь в автопробігу «Ралі Миру Монако-Берлін-Санкт-Петербург-Москва» на підтримку країни-агресора. Також керівництво GAMMA підтримує виробництво «ФОРМАН Продактс», офіс якого розташований у Санкт-Петербурзі.

Між керівництвом GAMMA і виробництвом «ФОРМАН Продактс», яке є постачальником обладнання російській армії, укладено контракт.
Крім того, кошти отриманні від продажу квитків та отримані від спонсорів заходу можуть бути використані вказаними організаціями з метою фінансування тероризму та дестабілізації ситуації.

345

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову