Закарпаття

На Берегівщині завагітніла 11-річна дитина

Опубліковано

Якщо все буде нормально, медики планують приймати пологи кесарським розтином

Берегівський район Закарпатської області має всі шанси встановити своєрідний рекорд України – тут у районній лікарні взята на облік вагітна дівчинка, котрій усього 11 років.

Новину про вагітну дитину оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці берегівський журналіст Михайло Папіш. Редакції Depo.Закарпаття її підтвердили в Берегівській районній лікарні. За словами медиків, дівчинка проживає в одному із сіл району в ромському поселенні, а нещодавно повернулася з Києва, де заробляла збиранням металобрухту. Вона мала піти в 6-й клас, але кинула навчання, оскільки поїхала до столиці. Вагітність протікає нормально, однак, оскільки в дівчинки ще не сформувалася належним чином тазово-м’язова система, медики планують приймати пологи кесарським розтином.

Зауважимо, статеві стосунки з неповнолітніми потрапляють під дію Кримінального кодексу України, однак кримінальні провадження поліція відкриває тільки після заяв потерпілої або її батьків. У випадку з ромами таких заяв практично ніколи не буває, тому пологи в 13 – 15 років для дівчат із ромських поселень на Закарпатті – не така вже й рідкість. Однак 11-річні дівчатка ні на Закарпатті, ні в Україні ще не народжували.

Читайте нас у Facebook та Instagram

125
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову