Кримінал

На Рахівщині активізувалися телефонні шахраї

Опубліковано

За словами жителів, зловмисники масово дзвонять з різних телефонних номерів та заявляють про блокування картки або про можливості отримання великої суми грошей. Після цього аферисти просять натиснути кнопку начебто для погодження на пропозицію. У разі згоди злочинці знімають всі гроші з картки.

Так трапилося і з пенсіонеркою Марією із села Луг, жінка розповіла:

– Мені увесь час телефонують різні номера телефонів і пропонують кредит. Потім пропозиції з кредитом припинилися почали телефонувати, що мій внук боргує банку гроші, велику суму. Я одразу поїхала в поліцію та в магазин Київстар, щоб мені заблокували телефон, та вивели на чисту воду цих аферистів. Та мене навчили не підіймати слухавку і не хвилюватися, поліціянт мені пояснив що я, банківську карту не маю тож, щоб я не хвилювалася. А в Київстарі мені зробили таку програму, що коли мені телефонують підозрілі номери, то пише що цей номер може бути спамом. Тож, коли такі номера телефонують, мені я навіть не торкаюся телефона.

Не зважаючи на обурення, що шириться мережею, спроби обдурення населення продовжуються. Більш того, шахраї почали зламувати соцмережі та видаляти наявну інформацію про свої діяння. Будьте уважні та обережні, – пише ЗО!

Читайте нас у Facebook та Instagram

152
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову