Світ

750 мільярдів євро за останні 5 років: грошові перекази українців додому суттєво збільшилися

Опубліковано

Попри кризу значно зросла кількість грошових переказів, які українські трудові мігранти відправляють на Батьківщину. Загалом же за останні 5 років до нашої країни надійшло понад 750 мільярдів євро – саме стільки коштів громадяни України переказали додому.

Про це свідчать дані TransferGo – одного зі світових лідерів серед сервісів грошових переказів. У компанії підтвердили, що обсяг транзакцій в Україну постійно зростає.

Як змінився грошовий потік в Україну за останні роки

Так, з березня 2020 по серпень 2021 року кількість переказів до України збільшилася на 156% у порівнянні з аналогічним періодом до локдауну. Якщо ж говорити про період з лютого 2020 по лютий 2021 року, цей показник зріс ще більше – на 168%.

Піки здійснення транзакцій зафіксували у березні 2020 (+210%) та у квітні 2020 (+215%), а період із жовтня по грудень 2020 року продемонстрував стабільне сезонне зростання щомісяця. Натомість рекордним місяцем у 2020 році виявився грудень, на який припало майже 200 тисяч транзакцій. Їхня загальна сума становить приблизно 35 мільйонів євро.

Український трудовий мігрант Валерій, який вже 2 роки регулярно користується послугами TransferGo, заявив про схожу ситуацію. Після запровадження локдауну та закриття кордону він так і не зміг побачити родину, яка живе в Україні.

Так, дійсно, під час локдауну я не зміг поїхати до дому. Тому єдине, чим міг потішити рідних, – це грошовий переказ,
– сказав Валерій.

За даними TransferGo, українці найчастіше здійснювали грошові перекази додому з:

  • Польщі,
  • Литви,
  • Німеччини,
  • Британії,
  • Угорщини.

Згідно з трендом 2021 року, TransferGo спостерігає суттєве зростання обсягів грошових переказів, зокрема, з Литви – на 88%, Німеччини – на 65% та Великої Британії – на 72% у порівнянні з 2020 роком.

 

Нагадаємо, Українця судитимуть за державну зраду та готування терористичного акту на Закарпатті.

За даними слідства, громадянин, будучи очільником кількох проросійських організацій, контактував з іноземними організаціями, від яких одержав завдання здійснити ряд провокаційних акцій та терористичний акт на Закарпатті. Такі дії мали на меті дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в регіоні.

Читайте нас у Facebook та Instagram

125

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову