Мукачево

Залишилося 2 дні: в Мукачеві добігає кінця голосування за проєкти громадських ініціатив (ВІДЕО)

Опубліковано

В четвер,30 вересня закінчується голосування за проєкти громадських ініціатив, протягом дня жителі Мукачівської громади ще зможуть проголосувати в ЦНАПі, до кінця доби триватиме голосування онлайн. Обирають найкращі ідеї з поміж 11 великих та 5 малих проєктів, зараховуються голоси тільки жителів Мукачівської громади. З проєктів що отримають найбільше голосів сформують рейтинг, їх реалізують наступного року.

Серед усіх поданих проєктів є і проєкт «Майданчик «Стріт Файт Мукачево» – спрямований на популяризацію спортивного виховання мешканців міста та мікрорайону «ДОСИ».

Загалом мешканці мікрорайону подали на голосування 2 проєкти, великий № 6 та маленький №15.

Проєкти спрямовані на покращення благоустрою занедбаної території, а також облаштування вуличного мультиспортивного майданчика.


Також проєктом передбачається зона відпочинку.

Реалізація проєкту надасть можливість мукачівцям розвивати свої спортивні навички та проводити дозвілля з користю для здоров’я.

Як можна підтримати проєкти онлайн:

Для цього Вам потрібно перейти на сторінку проєкту та авторизуватись через BankID.

Перейти на проєкт №6 можна натиснувши тут.

Перейти на проєкт №15 можніа натиснувши тут.

 

Заступник начальника відділу економіки Мукачівської міськради Адік Боднар каже, на те, аби втілити ідеї авторів проєктів в життя є 4 мільйони гривень, з яких 60% відсотків передбачено для великих проєктів і 40% для малих.

Нагадаємо, Чи отримає так званий мікрорайон “Доси” в Мукачеві, омріяний спортивний майданчик?

 

239

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову