Без рубрики

Суддя з Мукачева отримав 7 років в’язниці за хабар (ВІДЕО)

Опубліковано

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) засудив суддю з Мукачева (Закарпатська область) до 7 років позбавлення волі за хабар у 2 тисячі гривень. Разом з ним реальний термін отримав колишній начальник юридичного відділу Пенсійного фонду регіону.

Про це повідомляє пресслужба Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП).

У ході розслідування було встановлено, що 11 вересня 2017 року суддя Мукачівського міськрайонного суду за посередництва начальника юридичного відділу отримав хабар у сумі 2 тисячі гривень за прийняття рішення у справі за адміністративним позовом громадянина до управління соціального захисту районної адміністрації.

Детективи НАБУ під час розслідування зафіксували багато цікавих розмов Пака. Наприклад, після затримання суддя бідкався, що він підставився через мізерний хабар: “Та кі било би, знаєте, хоч дві-три штуки, бл*ть, доларів, с*ка, нах*й. Не дві тищі гривнів, бл*ть”.

Цікаво, що у 2018 році Вища рада правосуддя відмовилася відсторонити Пака від посади. Він і досі отримує понад 70 тисяч грн на місяць, хоча з 2018 року не розглядає справи.
ВАКС засудив суддю до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна і забороною займати протягом трьох років державні посади.

Спільник судді, колишній начальник юридичного відділу Пенсійного фонду, отримав 6 років в’язниці з конфіскацією половини майна.

Вирок ВАКС може бути оскаржений протягом 30 днів з моменту його оголошення.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

213

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову