Цікаве

Свято, курс та погода на 10 вересня

Опубліковано

Сьогодні кожна людина може відчути дар прозріння

У світі, 10 вересня, серед свят є День обміну ідеями та Міжнародний день гінекологічного здоров’я. На десятий день осені відзначають Всесвітній день запобігання самогубствам.

А в православній церкві вшановують пам’ять святої Анни Пророчиці і святого Сави Крипецького.
Традиції та звичаї
Сьогодні кожна людина може відчути дар прозріння.
У цей день дуже загострюється інтуїція. Тому потрібно слухати голос свого серця — воно підкаже правильний шлях. Людину можуть переслідувати бачення і відчуття дежа-вю.

Прикмети на 10 вересня кажуть, що якщо людина хоче побачити своє майбутнє або отримати відповідь на своє запитання, то їй сьогодні потрібно перед сном чітко сформулювати свій запит Всесвіту і вимовити особливий заговір. Тоді вночі присниться відповідь або ознака.

У день 10 вересня завершувалися останні збирання хлібів. 10 вересня вивозили з полів снопи, які укладали в скирти. Прибирали коноплю і збирали урожай яблук. Наближався час затяжних дощів, і потрібно було вберегти врожай від негоди.

10 вересня завершували озимий посів пшениці.

У цей день молилися і просили зцілити людину від пияцтва. Говорили, що свататися 10 вересня не варто, оскільки, за прикметами, це обіцяє біду.

10 вересня проводились осінні ярмарки, на яких можна було купити велику кількість фруктів і овочів, одяг, домашнє начиння і т.д.

 

Національний банк України на сьогодні, 10 вересня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 27,83 гривні/долар, тобто гривня ослабла на 3 копійки в порівнянні з попереднім показником.

Згідно з даними на сайті НБУ, офіційний курс гривні до євро на сьогодні встановлений на рівні 32,77 гривні/євро, тобто гривня зміцнилася до євро на 3 копійки в порівнянні з попереднім показником.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 09 вересня до 21 год. 10 вересня 2021 року
по Закарпатській області: Малохмарна суха погода. Вночі та вранці в горах місцями туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 5-10° тепла, вдень 21-26°, в горах місцями 15-20° тепла.

Автошляхи: Без опадів. Вночі та вранці в горах місцями туман. Видимість 10 км і більше, в тумані 200-500 м.

по м. Ужгород: Малохмарна суха погода. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура повітря вночі 8-10° вдень 24-26° тепла.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Нагадаємо,  Верховна Рада на засіданні у п’ятницю, 10 вересня, планує ухвалити два законопроєкти, які можуть повністю зупинити доставку міжнародних посилок в Україну. Цими законами народні депутати зобов’яжуть поштових операторів збирати копії паспортів та ідентифікаційних кодів у громадян, які отримують посилки з-за кордону. Оператори вже виступили проти такої ініціативи, аргументуючи це тим, що не мають можливості і технічних ресурсів для таких нововведень.

72

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову