Україна

Карантин в Україні можуть посилити: МОЗ просить уряд зібратися на позачергове засідання

Опубліковано

Віктор Ляшко 10 вересня повідомив, що МОЗ ініціюватиме позачергове засідання Кабміну. На порядку денному буде питання про внесення змін до адаптивного карантину.

Міністр охорони здоров’я України Ляшко в ефірі одного з українських телеканалів наголосив, що наразі його відомство відпрацьовує юридичні правки з Міністерством юстиції. Мовиться про внесення змін до адаптивного карантину.

Як тільки буде висновок Міністерства юстиції, ми будемо просити прем’єра скликати позачерговий Кабмін, де розглянуть питання про внесення змін до постанови про адаптивний карантин,
– наголосив Ляшко.

Якщо уряд схвалить зміни, постанова набере чинності вже через 7 днів.

Тоді будуть усі підстави для засідання національної комісії ТЕБ та НС. Тоді на території України зможуть оголосити жовту зону епідеміологічної небезпеки. Окрім того, червону зону зможуть встановлювати на території конкретних областей.

 

Нагадаємо,  СБУ викрила схему підробки ПЛР-тестів

Читайте також, як ми рисали раніше, Закарпаття, як і Україна загалом, з 13 вересня може перейти до жовтої зони карантинних обмежень. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний. За його словами, остаточно це ще має вирішити комісія з надзвичайних ситуацій, яка засідатиме цього тижня.

Деякі школи Закарпаття можуть перейти на дистанційне навчання

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

 

305

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову