Світ

Росія готова підтримати новий уряд талібів у Афганістані

Опубліковано

Бойовики руху “Талібан” 15 вересня захопили столицю Афганістану – Кабул і встановили свою владу в країні. Згодом терористи заявили, що сформують уряд, який керуватиме державою, – пише “Коммерсантъ”

Таліби вже розіслали запрошення для участі в інавгурацї нового кабінету міністрів. Однією з перших на пропозицію відреагувала Росія.
Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що вони готові бути присутніми під час представлення уряду “Талібану”.

Ми хочемо підтримати процес формування уряду, який відображатиме весь спектр афганського суспільства, включаючи талібів,
– сказав голова МЗС.

Видання Daily Mail повідомляло, що Китай, Росія, Пакистан та Туреччина мають намір офіційно визнати панування талібів в Афганістані.

  • Нещодавно китайські державні ЗМІ публікували фото, на яких міністр закордонних справ Ван Ї стояв пліч-о-пліч з представниками “Талібану”.
  • Після цього у Пекіні заговорили про готовність до поглиблення “дружніх і корпоративних” відносин з “Талібаном”. Там запропонували терористам економічну підтримку й інвестиції для відновлення Афганістану.
  • У Кремлі ж зазначили, що не планують евакуювати посольство Росії в Кабулі. Адже терористи-таліби мають “хороші відносини з Росією”.

Слідкуйте за нами у соцмережах!

59

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову