Україна

Несподіване весілля Богдана Юсипчука і Юлі “Зайки” виявилося фейком

Опубліковано

Пара зіграла весілля в рамках рекламної кампанії.Пара зіграла постановочне весілля / instagram.com/iusypchuk_bogdanПара зіграла постановочне весілля / instagram.com/iusypchuk_bogdan

Днями всю Україну облетіла новина про несподіване весілля українського телеведучого Богдана Юсипчука і фіналістки 11 сезону романтичного реаліті “Холостяк” Юлії Бельченко.

У своїх інста-сторіз “молодята” публікували відео з церемонії, а також оприлюднили кілька спільних знімків у весільних нарядах, додавши до них “сердечка”. При чому інтригу вони тримали до останнього, і ніхто з шанувальників навіть не підозрював, що “закохані” збираються одружитися. І, звичайно, їх звинуватили в хайпі.

Через один день Юля і Богдан таки зізналися, що весілля було постановочним. Виявляється, вони влаштували це шоу в рамках рекламної кампанії нової локації для свят.

Також вони відзначили, що знімалися не за гроші, а просто допомагали подрузі. Юля зазначила, що хоч (урочисте) свято було і не справжнім, але вона вірить, що якщо влаштувати репетицію весілля, то можна протягом двох років реально вийти заміж.

Читайте також“Зроблю сюрприз”: Періс Хілтон розповіла правду про свою вагітність

“Навіщо ця весільна церемонія? Як ви вже здогадалися, це відкриття нової весільної локації в Києві. Ми з Богданом погодилися взяти участь і продемонструвати яким може бути весілля на даху. До того ж я хотіла відчути себе нареченою. А Богдан – позбутися страху одруження”, – написала Юля в Instagram.

“Всі знають, що у мене образ холостяка. Я реально боявся (в минулому) весіль. Мені потрібно було боротися з цим. Найкраще рішення побороти страх – зробити те, що наближається (хлопці, не такий страшний він, як його малюють, вперед)”, – додав Юсипчук.Пара зіграла постановочне весілля / instagram.com/iusypchuk_bogdanПара зіграла постановочне весілля / instagram.com/iusypchuk_bogdan

Пара зіграла постановочне весілля / instagram.com/iusypchuk_bogdan

10
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову