Мукачево

У Києві на кастинг “Міс Україна 2021” прийшла рекордна кількість дівчат

Опубліковано

За всю історію конкурсу цього року прийшла найбільша кількість учасниць.У Києві пройшов кастинг" Міс Україна 2021 " / фото УНІАНУ Києві пройшов кастинг” Міс Україна 2021 ” / фото УНІАН

У Київському торгово-розважальному центрі Gulliver відбувся кастинг на конкурс краси “Міс Україна 2021”. Так, на кастинг прийшли понад 1500 учасниць. 

“У столиці відбувся останній з відкритих кастингів Міс Україна-2021. Ми вже відвідали всі великі міста нашої країни і познайомилися з великою кількістю розумних, талановитих і дуже красивих дівчат”, – заявила директор конкурсу Вероніка Щипцова, яка була на чолі журі.

Також до Щипцової для оцінки дівчат приєдналися Miss International-2018 Богдана Тарасик, телеведучий і переможець міжнародного чоловічого конкурсу Mister Sea World – 2018 Богдан Юсипчук, ведучий шоу “Твій День” на “1+1” Володимир Рабчун.

Відомо, що в наступний етап перейшли всього 23 учасниці з Києва, але до 31 серпня кастинги будуть ще тривати. Через місяць буде оприлюднено список з 25 найкрасивіших дівчат України, які стануть учасницями фінального шоу в Палаці Україна 21 жовтня.

14
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову