Україна

Дорожники про ями на трасі Київ-Чоп: Радять бути обережними і вибирати інші маршрути (ФОТО)

Опубліковано

У Службі автомобільних доріг відреагували на скарги водіїв, щодо великої кількості ям на трасі Київ-Чоп.

Одні водії міняли колеса та їхали далі, інші ж викликали поліцію аби зафіксувати пошкодження.

Сьогодні, Служба автомобільних доріг у Закарпатській області на власній сторінці у Фейсбук відреагувала на скарги водіїв. За їх інформацією, ділянка траси не ремонтувалась адже була нібито у хорошому стані, але тепер швидко почала псуватись.

“Зазначені дороги в попередні роки практично капітально не ремонтувалися, оскільки їхній стан, порівняно з іншими, був кращий. Однак, через зношеність покриття та через інтенсивні опади, дощ та вологість, дуже швидко – протягом 6-12 годин – утворюються ями”, – йдеться у повідомленні САД.
В службі додають, що на цій ділянці зараз працює 5 бригад, які всіма силами намагаються ліквідувати хоча б частину ям, але ями утворюються скорше ніж їх ліквідують.

Через несприятливі погодні умови та тривалий технологічний процес, 1 бригада за добу може ліквідувати тільки 15 квадратних метрів”, – кажуть у САД.

“Ділянки з аварійною ямковістю позначені дорожніми знаками. Велике прохання до учасників дорожнього руху бути обережними, звертати увагу на знаки, дотримуватися безпечної швидкості. Інформуємо також учасників дорожнього руху, що дороги через перевали на Н-09 (Мукачево-Івано-Франківськ-Львів) , Р-21 (Долина-Хуст) та Н-13 (Львів-Самбір) відремонтовані і без вибоїн. Тому рекомендуємо планувати поїздки в сторону Львівської та Івано-франківської областей саме через них”. – йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг.

41
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову