Цікаве

Свято, курс та погода на 22 листопада

Опубліковано

У цей день у світі відзначається День синів (ООН).

У Коста-Ріці – День вчителя, в Іспанії – День музики, в США – День пам’яті Джона Кеннеді, День “Створіть свою власну країну”, День боротьби з насильством, День журавлинної закуски, День “Поїхали кататися!”, в Японії – День хороших подружніх пар, на Британських Віргінських островах – День посадки дерев, у Венесуелі – День психолога, в Аргентині – День національного суверенітету, у Вірменії – День банківського працівника, в Гвінеї – День вторгнення, в Киргизстані – День працівника прокуратури, в Азербайджані – День працівників юстиції, в Мексиці – свято Святої Сесілії, в Канаді – День житлової стратегії, в Індії – День народження Канаки даси.
Православна церква 22 листопада вшановує пам’ять преподобної Матрони Константинопольської. Інші назви свята: “Матрона зимова”, “Мотрона наставниця”, “Зимовий день”.

Курс валют на 22 листопада: долар і євро виросли за вихідні

Офіційні показники опубліковано на сайті НБУ.

Долар сьогодні вранці коштує 26,56 грн. Напередодні вихідних, 18 листопада, він коштував 26,44 грн.

За один євро просять 29,97 грн. (напередодні 29,96 грн.)

10 російських рублів Нацбанк продає по 3,6215 грн.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 21 листопада до 21 год. 22 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Хмарно, місцями слабкий дощ, на високогір’ї слабкий мокрий сніг. Подекуди туман. Вітер північний 5-10 м/с, вдень на високогір’ї пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 0-5°, вдень 4-9° тепла, на високогір’ї вночі до 2° морозу, вдень близько нуля.

Автошляхи: Місцями слабкий дощ. Подекуди туман. Видимість добра, в слабкому дощі 3-5 км, в тумані 200-500 м.

по м. Ужгород: Хмарно, без істотних опадів. Вночі та вранці туман. Вітер північний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 3-5°, вдень 7-9° тепла.

 

Читайте нас у Facebook та Instagram

43

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову