Закарпаття

Міністр прокоментував ситуацію із “таємною” вакцинацією на Закарпатті

Опубліковано

Відкриття анонімного кабінету вакцинації від коронавірусу на Закарпатті перевіряє міністерство охорони здоров’я. Про це 19 листопада повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі “Сніданку з 1+1”. Він додав: мови про анонімність бути не може.

За його словами, будь-який лікар, який дізнається, що в людини підроблений сертифікат, має повідомляти про це поліцію. “А далі в судовому порядку, людині, яка свідомо повідомила, зроблять “амністію” через суд”, – повідомив Ляшко.

“На Закарпатті відкрився якийсь анонімний – це фейк. Ми наразі перевіряємо, що там відкрили на Закарпатті. Бо “ковідна амністія” може бути по двох напрямках, і ніякої анонімності там не передбачено. Ми хочемо бачити все, що відбувається і вносити в електронну систему охорони здоров’я”, – повідомив Ляшко.

“Ми зареєстрували законопроєкт про посилення кримінальної відповідальності за підробку документів як тим хто його підробив, так і тим, хто ним користується. Але там додатково комітетськими правками внесли пункт про “ковідну амністію”, яка не передбачає після цього звернення до суду”, – зазначив Ляшко.

182

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову