Цікаве

Свято, курс та погода на 17 листопада

Опубліковано

17 листопада – 321-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року залишається 44 дні. У XX і XXI століттях цей день відповідає 4 листопада Юліанського календаря.

У цей день у світі відзначаються Міжнародний день студентів, Міжнародний день недоношених дітей, Всесвітній день рекордів Гіннесса, Міжнародний день любителів пива “Гозе”, Всесвітній день боротьби проти хронічної обструктивної хвороби легень, Всесвітній день географічних інформаційних систем.

В Україні – День студента, в США – День пішохідного туризму (День походу), День Електронної вітальної листівки, День обслуговуючого персоналу в освіті, День пахлави, День вина “Зінфандель”, День недружелюбності, День домашнього хліба, День миру, день Русалочки, в М’янмі – Фестиваль паперових ліхтариків і палаючих повітряних куль “Тазаундаїн”, в Киргизстані – День киргизького кіно, в Німеччині – День покаяння і молитви, в Японії – День японських шахів “Сеги”, у Вірменії – День Військово-медичного працівника, в Чехії, Словаччині – День боротьби за свободу і демократію, на Маршаллових островах – день президента, в Азербайджані – день національного відродження, в Індії – День мучеників в штаті Одіша, в Греції – день політехніо.

Курс валют на 17 листопада: долар виріс, а євро впав

Офіційні показники опубліковано на сайті НБУ.

Долар сьогодні вранці коштує 26,41 грн. Напередодні, 16 листопада, він коштував 26,33 грн.

За один євро просять 30,02 грн. (напередодні 30,14 грн.)

10 російських рублів Нацбанк продає за 3,6042 грн.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 16 листопада до 21 год. 17 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці переважно в передгірних та низинних районах області тумани. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 1-6° морозу, на високогір’ї місцями до 2° тепла, вдень 3-8° тепла.

Автошляхи: Без опадів. Вночі та вранці переважно в передгірних та низинних районах області тумани. Видимість добра (від 10 км та більше), в туманах 200-500 м.

Шторм НЯ: Вночі та вранці 17 листопада переважно на низинній та передгірній частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікуються тумани видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).

по м. Ужгород: Мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці туман. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 1-3° морозу, вдень 5-7° тепла.

Читайте нас у Facebook та Instagram

158

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову