Цікаве

Свято, курс та погода на 16 листопада

Опубліковано

16 листопада – 320-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року залишається 45 днів. У XX і XXI століттях цей день відповідає 3 листопада Юліанського календаря.

У цей день у світі відзначаються Всесвітній день рукоділля, Міжнародний день боротьби з анорексією, Міжнародний день толерантності.

В Україні – День працівників радіо, телебачення і зв’язку, в Португалії – День моря, в США – День державності штату Оклахома, День штату Індіана, День кларнета в оркестрі військово-морського флоту, День “влаштуйте вечірку з вашим ведмедем”, День підприємця, День гудзиків, День фаст-фуду, в Монголії – День гордості, в Білорусі – День білоруської ляльки, на Кубі – День святого Крістобаля, День заснування Гавани, в Ісландії – День ісландської мови, в Таджикистані – День президента, в Естонії – День Відродження, в Індії – день національний преси, в Бразилії – день стомованих пацієнтів, в Польщі – день дипломатичної служби.

Православна церква 16 листопада вшановує пам’ять Святої княжни Анни Всеволодівни – дочки київського князя Всеволода Ярославича. У народі день назвали “Анна холодна”, так як погода починала змінюватися, наступали холоди, зима вступала в свої права. Інші назви свята: “Кросник”, “Агапій”, “Баба”.

Національний банк України сьогодні, 16 листопада, встановив курс гривні до долара США на рівні 26,33 грн/долар

Офіційні показники опубліковано на сайті НБУ.

Долар сьогодні вранці коштує 26,33 грн. Напередодні, 15 листопада, він коштував 26,11 грн.

За один євро просять 30,14 грн. (напередодні 29,90 грн.)

10 російських рублів Нацбанк продає за 3,6376 грн.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 15 листопада до 21 год. 16 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 7-12°, в горах місцями 4-6° тепла.

Автошляхи: Без опадів. Вночі та вранці місцями туман. Видимість добра, в тумані 200-500 м.

 

по м. Ужгород: Мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-2° морозу, вдень 10-12° тепла.

Читайте нас у Facebook та Instagram

25

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову