Цікаве

Свято, курс та погода на 10 листопада

Опубліковано

10 листопада – 314-й день року за Григоріанським календарем. До кінця року залишається 51 день. У XX і XXI століттях цей день відповідає 28 жовтня Юліанського календаря.

У цей день у світі відзначаються Всесвітній день молоді, Міжнародний день бухгалтерії, Всесвітній день науки за мир і розвиток, Міжнародний день патології, День кіберпсихології.

У США – День районних кодів, День Корпусу морської піхоти, День ванільного кексу, День незабудок, в Бразилії – День пшениці, в Киргизстані – День молоді, на Кубі – День поліції, в Індії – свято “Чхатх Пуджа”, в Таджикистані – День міліції, в Індонезії – День Героїв, в Туреччині – День пам’яті Ататюрка, в Аргентині – День традиції, в Панамі – День першого проголошення незалежності, в Непалі – Фестиваль “Чхатх”, в Мозамбіку – День Мапуту.

Православна церква 10 листопада вшановує пам’ять великомучениці Параскеви. За давнім переказом, батьки Параскеви довго не могли мати дітей. Вони щоп’ятниці молилися, постили, і народилася у них дочка. Назвали її Параскевой, що в перекладі з грецької – п’ятниця. Навіть якщо цей день не припав на п’ятницю, тиждень все одно вважається П’ятницьким, тому всі повір’я діють. У народі день назвали “Параскева-П’ятниця”, “Бабина заступниця”.

Курс валют на 10 листопада: євро зупинився, долар трохи виріс

Офіційні показники опубліковано на сайті НБУ.

Долар сьогодні вранці коштує 26,09 грн. Напередодні, 9 листопада, було 26,08 грн.

Ціна на євро не змінилася з вчора. Так, за один євро просять 30,20 грн.

10 російських рублів Нацбанк продає за 3,6763 грн.

1 фунт стерлінгів — за 35,38 грн.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 09 листопада до 21 год. 10 листопада 2021 року
по Закарпатській області: Мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці на більшій частині території туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 6-11°, в горах подекуди до 3° тепла.

Автошляхи: Вночі та вранці на більшій частині території туман. Видимість 5-10 км, в тумані 200-500 м.

Шторм НЯ: НМЯ І: Вночі та вранці 10 листопада на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікуються тумани з видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).

по м. Ужгород: Мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-2° морозу, вдень 8-10° тепла.

Читайте нас у Facebook та Instagram

182

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову