Закарпаття

Ужгород – на десятій позиції рейтингу комфортності міст України

Опубліковано

Редакція uzhgorod повідомила, що рейтинг формувався на основі результатів комплексного – вже сьомого – щорічного муніципального опитування, підготовленого соціологічною групою “Рейтинг” від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. “Фокус” також додав ще 5 нових критеріїв.

Зокрема, враховували рівень середньої зарплати, рівень цін, середню вартість житла в новобудовах і оренди квартир, ситуацію на ринку праці, кількість шкіл із високими результатами випускників, як люди оцінюють якість муніципальних послуг, чи почуваються безпечно, екологію, показники захворюваності на COVID-19 та чимало інших критеріїв.

Це вже 13-ий рейтинг “Фокуса”, наскільки комфортно почуваються жителі міст. Ужгород у порівнянні з минулим роком піднявся майже удвічі вище.

“Нагадаю, близько тижня тому Ужгород визначили шостим у рейтингу Forbes найкращих міст для ведення бізнесу в Україні. Усе це – заслуга всіх ужгородців! Справді ж чудове наше місто”, – зауважив міський голова Ужгорода, Богдан Андріїв.

Читайте нас у Facebook та Instagram

489

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову