Мукачево

На території Мукачівського району виникла складна ситуація з газопостачанням

Опубліковано

На сьогодні на території Мукачівського району виникла складна ситуація, пов’язана з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період.

“Вищенаведена ситуація може призвести до порушень нормальних умов життєдіяльності десятки тисяч мешканців району, виникнення загрози життю та здоров’ю населення, завдання значних матеріальних збитків та потребує термінових заходів реагування”, – написав у соцмережі Фейсбук, заступник голови Мукачівської РДА, Святослав Туз.

Подальша відсутність газопостачання в умовах опалювального періоду призведе до припинення роботи органів державної влади, закладів освіти, культури, соціальних закладів із тимчасовим та постійним перебуванням дітей-сиріт, людей похилого віку та закладів охорони здоров’я, що в умовах пандемії є неприпустимим.

У зв’язку з чим вчора, 11 жовтня, було проведено позапланове засідання районної комісії ТЕБ та НС, де прийняли такі рішення:

– доручити виконавчим комітетам місцевих рад терміново розглянути питання щодо постачання природного газу на засіданнях місцевих комісій з питань ТЕБ та НС;

– забезпечити економне та раціональне використання енергоресурсів;

– не допускати випадків використання природного газу понад мінімально необхідних норм.

– уточнити плани реагування на надзвичайні ситуації територіальних громад цивільного захисту. до яких включити сили й засоби державних установ, організацій, підприємств усіх форм власності;

– перевірити готовність підпорядкованих котелень до переходу на альтернативні види палива;

– вжити додаткових заходів щодо забезпечення належного проходження опалювального сезону на підпорядкованих територіях.

 

Нагдаємо, як ми писали раніше, незабаром в Україні розпочнеться опалювальний сезон. Уряд обіцяє, що тарифи залишаться незмінними, а розмір субсидій навпаки зросте.

 

Читайте також:  Газова криза в Європі вплине на весь світ: що буде з тарифами для українців взимку

Читайте нас у Facebook та Instagram

198

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову