Україна

Володимир Зеленський розповів, що дочка вмовляє його не йти на другий президентський термін

Опубліковано

 Сам же політик наразі остаточно не визначився, чи балотуватиметься знову у глави держави.

Відповідну заяву про спроби сім’ї вплинути на його плани щодо президентства Зеленський зробив в інтерв’ю Каті Осадчій у програмі “Світське життя”.

Донька порушує цю тему, вона не хоче, щоб я йшов на другий термін,
– розповів глава держави.

Він додав, що як би не любив свою дочку, все залежатиме тільки від рівня того, що встигне зробити його команда.

Зеленського додав, що його донька наступного року вступатиме до вищого навчального закладу в Україні, хоча їй комфортніше було б навчатися за кордоном.

“Тільки тут, бо я президент України, а не іншої держави. Це моє бажання, і в нас є з нею така домовленість”, – зазначив він

За словами Зеленського, його донька хоче вступати на факультет міжнародних відносин і займатися міжнародною економікою, однак може ще передумати.

Нагадаємо, Нардепи на засіданні 8 жовтня обрали новим очільником парламенту Руслана Стефанчука, який досі обіймав посаду першого віцеспікера Ради. Призначення глави парламенту почали розглядати напередодні, однак засідання перенесли.

Перш ніж обрати нового спікера, нардепи провели рейтингове голосування почергово за усіх кандидатів. На рейтинговому голосуванні Стефанчук набрав 257 голосів, що було найбільшою кількістю. Згодом його кандидатуру поставили на остаточне голосування.

Читайте нас у Facebook та Instagram

226

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову