Закарпаття

Як закарпатські нардепи голосували за відставку Разумкова

Опубліковано

На останніх парламентських виборах у 2019 році від Закарпаття до Верховної Ради України потрапили дев’ятеро депутатів: шестеро мажоритарників і троє списочників.

Depo переглянув результати вчорашнього голосування за відставку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і з’ясував, що восьмеро нардепів від Закарпаття проголосували за відставку спікера парламенту. А саме:

усі четверо представників групи “Довіра”: Горват (мажоритарник від 68-го округу з центром в Ужгороді), Лунченко (мажоритарник від 71-го округу з центром у Хусті), Петьовка (мажоритарник від 72-го округу з центром у Тячеві) та Поляк (мажоритарник від 73-го округу з центром у Виноградові).

Усі троє закарпатських “Слуг народу” також дружно проголосували проти Разумкова, а саме:

Лаба (мажоритарник від 73-го округу з центром у Сваляві), Костюх (списочник від “Слуг народу”) та Кривошеєв (списочник від “Слуг народу”).

Представник “Батьківщини” Крулько (котрий потрапив у парламент по списку своєї партії) теж віддав свій голос за відставку спікера.

Єдиним із нардепів-закарпатців, хто не проголосував проти Разумкова, виявився Балога (мажоритарник від 69-го округу з центром у Мукачеві, представник депутатської групи “Партія За майбутнє”). Він просто не прийшов у Верховну Раду й не брав участі у голосуванні.

Нагадаємо, Нардепи на засіданні 8 жовтня обрали новим очільником парламенту Руслана Стефанчука, який досі обіймав посаду першого віцеспікера Ради. Призначення глави парламенту почали розглядати напередодні, однак засідання перенесли.

Перш ніж обрати нового спікера, нардепи провели рейтингове голосування почергово за усіх кандидатів. На рейтинговому голосуванні Стефанчук набрав 257 голосів, що було найбільшою кількістю. Згодом його кандидатуру поставили на остаточне голосування.

Читайте нас у Facebook та Instagram

67

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову