Цікаве

Свято, курс та погода на 6 жовтня

Опубліковано

6 октября – 279-й день года по Григорианскому календарю. До конца года остается 86 дней. В XX и XXI веках этот день соответствует 23 сентября Юлианского календаря.

В этот день в мире отмечаются День любителей чеснока, День висения на люстре, День воздушных шаров по всему миру, Международный день безопасной дороги в школу, Всемирный день борьбы с детским церебральным параличом, Всемирный день охраны мест обитаний.

В США – Немецко-американский день, День кофе с полицейским, День тренера, День “Приди и возьми это”, День барсука, День помощника врача, День оранжевого вина, День признательности большим размерам, День безумного шляпника, День капусты, День лапши, День тыквенных семечек, в Казахстане – День аудитора и бухгалтера, в Канаде – День канадского пива, в Беларуси – День архивиста, в Индии, Бангладеш – Праздник “Махалайя”, в Шри-Ланке – День учителя, в Казахстане – День работников оборонной промышленности, в Египте – День вооружённых сил, в Туркменистане – День поминовения, в Таиланде, Индонезии, Малайзии, Сингапуре – Фестиваль “Девять богов императора”, на Кубе – День жертв государственного терроризма, в Словакии – День жертв Дукельского перевала, в Венгрии – День памяти жертв Арада, в Италии – Фестиваль острого перца.

Національний банк України встановив офіційний курс валют на середу, 6 жовтня.

Гривня зміцнилась відносно американської валюти. Національний банк встановив офіційний курс валют на 6 жовтня. Згідно даних на сайті регулятора, курс долара США встановлено на рівні 26,42 гривні/долар. Це означає, що долар здешевшав на 15 копійок порівняно з минулим показником.

Курс євро НБУ встановив на рівні 30,65 гривень/євро. Це означає, що європейська валюта теж впала в ціні відразу на 28 копійок у порівнянні з попереднім банківським днем.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 05 жовтня до 21 год. 06 жовтня 2021 року
по Закарпатській області: Хмарно з проясненнями, без опадів. Вночі та вранці подекуди туман. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 6-11°, вдень 15-20° тепла, в горах місцями вночі до 3°, вдень до 12° тепла.
Автошляхи: Без опадів. Вночі та вранці подекуди туман. Видимість добра, в тумані 200-500 м.

по м. Ужгород: Хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 9-11°, вдень 18-20° тепла.

Нагадаємо, Гороскоп на сьогодні, 6 жовтня 2021 року, радить Водоліям починати нові справи. Левам варто навести порядок у своїх завданнях.

Закрийте сьогодні всі незавершені справи, які тягнуться від початку тижня.

Читайте нас у Facebook та Instagram

69
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову