Мукачево

У Мукачеві термінова сесія: суд визнав протиправним рішення щодо утворення депутатських комісій

Опубліковано

Сьогодні, 28 вересня, у Мукачеві  позачергове засідання сесії міської ради. Причиною термінового зібрання є Постанова Восьмого апеляційного адміністративного суду у справі № 260/31/21, якою суд постановив “Визнати протиправним та скасувати рішення Мукачівської міської ради 8-го скликання від 26 листопада 2020 року №23 “Про утворення постійних комісій Мукачівської міської ради”, – інформує ГК .

 

Як зазначається, Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена у касаційному порядку, виключно у випадках передбачених частиною 4 статті 328 КАС України, шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Відтак, на сьогоднішній позачерговій сесії на порядок денний виноситимуть всього одне ріення, а саме “Про утворення постійних комісій Мукачівської міської ради”.

Враховуючи постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 21.09.2021 у справі №260/31/21, відповідно до п.2 ч.1 ст.26, ст.47, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , міська рада вирішила:

1. Утворити наступні постійні комісії Мукачівської міської ради:
1.1. з питань бюджету та регламенту;
1.2. з питань комунальної власності та земельних відносин;
1.3. з питань інфраструктури;
1.4. з питань гуманітарної політики;
1.5. з питань агропромислового розвитку.
2. Затвердити склад постійних комісій Мукачівської міської ради та
обрати відповідних голів та членів постійних комісій:

Читайте нас у Facebook та Instagram

63

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову