Без рубрики

Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до «Стандартів медичної допомоги»

Опубліковано

Одне із нововведень стосується людей, які зробили щеплення.
Тепер контактні особи, після повного вакцинального комплексу яких минуло 14 днів, можуть не сидіти вдома на самоізоляції. Це стосується і тих, хто перехворів на COVID-19 протягом останніх 6 місяців і має документальне підтвердження.
Та основна умова – відсутність будь-яких симптомів. При їхній появі людина повинна зробити тестування на визначення антигену SARS-CoV-2 з використанням швидких тестів та/або тесту на визначення антигену SARS-CoV-2 методом ІФА і перебувати на самоізоляції до отримання результату обстеження.
При цьому контактні особи незалежно від наявності симптомів підлягають обстеженню на 5-7 день після контакту на визначення антигену SARS-CoV-2.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я України Ляшко в ефірі одного з українських телеканалів наголосив, що наразі його відомство відпрацьовує юридичні правки з Міністерством юстиції. Мовиться про внесення змін до адаптивного карантину.

Як тільки буде висновок Міністерства юстиції, ми будемо просити прем’єра скликати позачерговий Кабмін, де розглянуть питання про внесення змін до постанови про адаптивний карантин,
– наголосив Ляшко.

Якщо уряд схвалить зміни, постанова набере чинності вже через 7 днів.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

132

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову