Закарпаття

Деякі школи Закарпаття можуть перейти на дистанційне навчання

Опубліковано

Закарпаття, як і Україна загалом, з 13 вересня може перейти до жовтої зони карантинних обмежень. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний. За його словами, остаточно це ще має вирішити комісія з надзвичайних ситуацій, яка засідатиме цього тижня.

 

“Є індикативні показники. Це, нагадаю, кількість тестувань, кількість захворівших, кількість завантажених ліжок, скільки пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці. По цих показниками ми ще поки в зеленій зоні, але якщо в бодай одній області ці індикативні показники перевищують норму, то вся Україна автоматично попадає в “жовту зону”. Порівнюючи з іншими регіонами, в нас ще досить благоприємна ситуація. Але рівняємо тиждень до тижня. Минулого тижня 62-м людям діагностовано ковід, цього тижня — 121″, — сказав Анатолій Пшеничный.

За його словами, за тиждень майже вдвічі збільшилася кількість шпиталізованих із коронавірусом — 77 пацієнтів. Він також додав: якщо з 13 вересня введуть “жовту зону” карантину, а в навчальних закладах буде менше ніж 80% вакцинованого персоналу, вони мають перейти на дистанційну або змішану форми навчання.

“Наразі на Закарпатті є школи, де відсоток вакцинації нульовий, — розповіла “Суспільному Закарпаття” директорка департаменту освіти ОДА Мар’яна Марусинець. – Це Солотвинський ліцей, Білоцерківський ліцей, Глибокопотіцький ліцей, тобто вся Солотвинська територіальна громада практично проігнорувала те, що треба провести щеплення. Неліпинська територіальна громада, Хустська ТГ. І можна ще називати цей перелік”.

“Від того, як ми будемо працювати, буде залежати не тільки якість освіти, а й економічний приріст Закарпаття, тому що прийдеться батькам залишатися вдома, займатися учнями”, – сказала Мар’яна Марусинець.

За словами Анатолія Пшеничного, наразі найнижчі показники щеплень в Рахівському районі, Тячівському, крім райцентру, а також у місті Хуст.

Джерело.

613

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову