Україна

69 тварин в одній квартирі: у Василькові поліція провела санкціоновані обшуки в підпільному притулку для тварин

Опубліковано

До поліції звернулись мешканці однієї із багатоповерхівок міста Василькова та повідомили про те, що в одній із сусідських квартир знаходиться велика кількість тварин. Собаки та коти утримуються в антисанітарних умовах та завдають значних незручностей жителям будинку.

3 вересня, поліція Київщини провела санкціонований обшук. Було встановлено, що 46 –річна жителька Василькова протягом тривалого часу утримувала у своїй квартирі десятки собак та котів без належних умов. Не виключається також, що деяких із тварин вона брала на утримання за грошову винагороду.

Станом на 14:00 вже обстежено одну із кімнат та вилучено 41 собака та 28 котів. Обшуки тривають. Правоохоронці за участі працівників відділу служби захисту та лікування тварин КП УЖКГ «Ірпінь» частину тварин вилучили та направили до ветлікарні для встановлення стану здоров’я. За попередніми даними загалом в квартирі знаходилось 50 тварин. Власницю квартири доставили до відділу поліції.

Наразі поліція відкрила Кримінальне провадження за ч.3 ст.299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини.

34

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову