Україна

На 2,4 млн гривень оцінено контрабандне майно виявлене в пункті пропуску Виступовичі

Опубліковано

На кордоні з Білоруссю у тайнику вантажівки виявили чималу кількість контрабандних сигарет. Завчасну інформацію щодо перевезення контрабанди через кордон здобули оперативні співробітники Держприкордонслужби.

Тому, коли сьогодні зранку в пункт пропуску «Виступовичі» на в’їзд в Україну прибула вантажівка «Рено» білоруської реєстрації, правоохоронці негайно розпочали поглиблений огляд авта. Під час заходів з перевірки наряд спільно з оперативниками та представниками ДМС у причепі автомобіля серед вантажу дошок виявили  приховані тютюнові вироби білоруського виробництва.

Загалом охоронці кордону дістали з вантажівки 98,5 тис. пачок цигарок виробництва Білорусі. Також у водія-контрабандиста вилучено вантажівку з напівпричепом, за допомогою якої він перевозив цигарки, та вантаж дошок, між якими тютюнові вироби були сховані. Загальна сума оцінки вилученого майна складає 2,402 млн гривень.

На громадянина Білорусі митники склали протокол за порушення ст.483 Митного кодексу України рішення по якому прийматиме суд. Санкція статті за дане протиправне діяння передбачає накладання штрафу у розмірі 100% вартості товару.

32

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову