Спорт

Шахтар пройшов Монако на шляху до групи Ліги чемпіонів

Опубліковано

Після перемоги в першому матчі з рахунком 1: 0 Шахтар влаштовувала нічия, проте «гірники» почали поєдинок не кращим чином, пропустивши в першому таймі два голи.

На 18-й хвилині П’ятов впорався з ударом Фолланд, але на підборі виявився віссам бен єддер, який в один дотик добив м’яч у ворота. На 39-й хвилині французький нападаючий оформив дубль, замкнувши простріл Кайо.

На 75-й хвилині «гірники» провели класну комбінацію за участю Ісмаїлі, Траоре і Марлоса, яка завершилася точним ударом останнього в ближній кут.

Матч перейшов в овертайм, де Шахтарю вдалося зрівняти рахунок. На 114-й хвилині Мудрик підхопив м’яч, увірвався в штрафну і прострілив, але потрапив в Агілара, від якого м’яч влетів у ворота.

Незважаючи на повне домінування Монако на полі, 20 ударів у бік наших воріт, наш клуб «вигриз» рахунок 2:2.