Закарпаття

В Ужгороді урочисто вшанували Державний Прапор України

Опубліковано

Сьогодні, 23 серпня, в обласному центрі Закарпаття відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України.

На площі Богдана Хмельницького, де нещодавно було зведено найбільший в області флагшток (понад 30 м), вшанувати один із державних символів – синьо-жовтий стяг, прийшли громадськість краю разом з керівниками області, духовенством, представниками правоохоронних структур, військових та ветеранів.

Піднімали Державний Прапор в усіх регіонах під гімн України, який транслювали з географічного центру України – села Мар’янівка Черкаськоі області. Там з вітальними словами до українців звернувся Президент України Володимир Зеленський, який підкреслив, що святе знамено – символ тисячолітнього творення нашої держави.

За його доручення в усіх регіонах України були зведені флагштоки, висотою від 30 до 102 метрів, де майорітимуть Державні прапори, як найвища цінність українського народу.

Також до присутніх звернулися голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та міський голова м.Ужгород Богдан Андріїв, які зазначили, що Український стяг надихає нас як до любові до Батьківщини, рідного краю, так і будувати щасливе, успішне, мирне та європейське майбутнє нашої держави.

Насамкінець відбувся святковий концерт.

44

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову