Спорт

Шахтар здобув перемогу в першому матчі проти Монако

Опубліковано

Команди почали матч в спокійному темпі, але вже на 7-й хвилині голкіперу господарів Маецкі довелося вступити в гру після удару Матвієнко. “Шахтар” за перші 15 хвилин заробив кілька кутових і в цілому, виглядав краще суперника. Ігрова перевага “гірників” реалізувалося на 19-й хвилині: Педріні набрав швидкість, обіграв двох суперників і акуратним ударом в нижній кут вивів “Шахтар” вперед.

У другій половині першого тайму вже “Монако” виглядав активніше: свої моменти не реалізували Бадьяшідль, якого забули в штрафному майданчику “Шахтаря” і Бен-Йеддер, який пробив поруч зі стійкою.

У другому таймі “Шахтар” вміло стримував натиск суперника, а атакуючий потенціал “Монако” згас із заміною Головіна на 60-й хвилині. У підсумку, команда Роберто Де Дзербі зуміла довести справу до перемоги – 1: 0.