Світ

У Британії жінка травмувалася, намагаючись з’їсти бургер

Опубліковано

34-річній Холлі Стревенс з Британії, зробили п’ять операцій та вставили 12 гвинтів у щелепу, яку вона вивихнула сім років тому, намагаючись з’їсти бургер з відомої мережі ресторанів. В результаті їй провели заміну хворого суглоба на пластиковий диск.

Як інформує видання Daily Mail, з того фатального моменту її життя радикально змінилося: вона втратила роботу, незалежність та регулярно страждає від болів й не епілептичних нападів. Діагноз Холлі – синдром скронево-нижньощелепного суглоба. Це хвороба м’язів і нервів щелепи, викликана травмою або запаленням з’єднання між щелепною кісткою і черепом.

“Я сиділа вдома, їла бургер та дивилася телевізор. Несподівано пролунав гучний ляск. Це був суглоб у лівій щелепі. Це виглядало нормально, але я не могла відкрити та закрити рота”, – розповіла дівчина.

Відтоді вона перенесла п’ять операцій, їй вставили 12 гвинтів й в результаті провели заміну хворого суглоба на пластиковий диск. У дівчини залишився шрам від вуха до рівня брів.

Вона не в змозі їсти яблука та іншу тверду їжу. Більш того, через не епілептичні напади Холлі втратила роботу адміністратора в офісі. Вона шкодує, що купила той фатальний бургер.

“Мене вважають інвалідом, я повністю втратила незалежність. Моє психічне здоров’я погіршилося. Боюся, що в мене може статися напад, коли я залишуся одна”, – каже Стревенс.

Наразі вона планує замінити праву частину щелепи, щоб вилікуватися від хронічних болів, які призводять до не епілептичних нападів. Холлі просить заклади швидкоїжі переглянути розміри бургерів, щоб згодом не постраждав ще хтось.

 

9
Продовжити читати
Коментувати

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову