Світ

Українська авіація продовжує гасити лісові пожежі у Туреччині й Греції

Опубліковано

Авіація Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжує надавати допомогу з гасіння лісових пожеж у Туреччині і Греції.

Всього з початку робіт здійснено 119 скидів води (952 тонни).

Крім того, за інформацією ДСНС, 12 серпня у зв’язку із проходженням над островом Евбея Грецької Республіки циклону та випаданням значних опадів у вигляді дощу, а також неможливістю проїхати ґрунтовими дорогами у гірські райони лісових масивів, грецькою стороною було прийнято рішення про перенесення робіт з гасіння лісових пожеж на ранок 13 серпня.

«13 серпня зведеним загоном ДСНС на території Грецької Республіки поблизу населених пунктів Елініка та Каматріадес продовжено роботи по наданню допомоги з гасіння лісових пожеж», – сказано в повідомленні.

Для допомоги турецьким вогнеборцям, 30 липня Україна направила два екіпажі пожежних літаків Ан-32П із групою забезпечення у складі 14 осіб.

Також наприкінці липня лісові пожежі через спеку охопили Грецію. В країні вже вигоріло щонайменше 56 тис. га. Загинули двоє людей, евакуйовані тисячі жителів і туристів.

Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну відправити 100 пожежників на допомогу в боротьбі з лісовими пожежами в цій країні. У п’ятницю, 6 серпня, загін ДСНС прибув у Грецію.

джерело: ukrinform

69

Copyright © 2021 SNS Contrast

Змінити мову