Закарпаття

В Софії пройшов Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств ММА (ВІДЕО)

Опубліковано

Рішучість, сила волі – шлях до перемоги!
В Чемпіонаті взяли участь спортсмени з 23 країн світу. У запеклій боротьбі збірна України посіла перше місце у загальнокомандному заліку!
Збірну України у віковій категорії 14-15 років (вагова категорія 40 кг )представив закарпатець Богачов Денис, 👍 який виборов срібну медаль.
За словами тренера Годинець Михайла, насправді, Денис мав привезти перше місце, зауваживши, що на його думку, суддя був зацікавлений в перемозі опонента. Не дивлячись на всі труднощі, Денис показав високий результат, як і команда України в цілому.

На рідній землі переможця привітали 🤝президент Федераціі ММА Закарпатськоі області Шавров Олександр Валерійович та депутат Мукачівськоі міської ради Наталія Шаврова, вручивши цінний подарунок та грамоту👏